e-mail: info@biokvalita.cz
tel.: +420 774 226 281
(Po – Pá 8.30-17.30)

Právě se nacházíte | Trička BIO Knihy aj. » Děti ulice » PROJEKT ŠANCE - propiska s potiskem

PROJEKT ŠANCE - propiska s potiskem

Kód: P281

Dostupnost: skladem

Cena: 29 Kč

ks

Koupí získáte do Věrnostního programu 1 bodů!

PROJEKT ŠANCE - propiska s potiskem

Popis

Projekt Šance - propiska s potiskem

Pomozte nám prosím podpořit smysluplný preventivní a humanitární program pro komerčně sexuálně zneužívané děti a mládež, oběti obchodování s lidmi, kteří žijí v ČR v zapomenutí ...

Není umění někomu dát v nouzi najíst, ale naučit ho na jídlo si vydělat.

A díky vám a vaší podpoře se to může dařit! Koupí modrobílé propisky podpoříte pracovní terapeutickou dílnu v Domě Šance v Praze, která nabízí mladým lidem z ulice, na které rodiče i příbuzní zapomněli, naučit se pracovat. Ve stejný den, kdy nastoupí do práce, mohou nastoupit i do podporovaného bydlení. Dílna je mostem k získání sociálních návyků i útočištěm zapomenutých dětí.

Každá propiska je osobně podepsaná tím, kdo ji smontoval :)

Přečtěte si více na:

www.sance.info

Propisky jsme nakoupili přímo z dílen 1ks/30,-Kč. Vy si je můžete koupit  u nás za 29,-Kč/ks. Na propisky, tak jako va všechno ostatní zboží, se vztahuje i sleva 5%. Ta se automaticky započítá u každého nákupu každého registrovaného zákazníka a odečte se v příštím nákupu.

Děkujeme vám za všechny klienty projektu Šance!

 


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.