e-mail: info@biokvalita.cz
tel.: +420 774 226 281
(Po – Pá 8.30-17.30)

Právě se nacházíte | A-Z bio potraviny » Bio maso - Bio chléb a také ... » Bio LOVEČÁK bez dusitanů. Výborný!

Bio LOVEČÁK bez dusitanů. Výborný!

Kód: P581

Výrobce: Biofarma Sasov Josef Sklenář

Dostupnost: skladem

Cena: 250 Kč

ks

Koupí získáte do Věrnostního programu 12 bodů!

Bio LOVEČÁK bez dusitanů. Výborný! Bio LOVEČÁK bez dusitanů. Výborný!Bio LOVEČÁK bez dusitanů. Výborný!Bio LOVEČÁK bez dusitanů. Výborný!Bio LOVEČÁK bez dusitanů. Výborný!

Popis

Bio lovečák z hovězího a vepřového masa z ekofarmy Sasov.

POZOR: Farma Sasov zvýšila průměrnou hmotnost 1 ks. Štanglička má hmotnost cca 350- 360 g.

Bez dusitanů.

Naprostá špička mezi produkty z farmy Sasov.

Farma se nachází na Vysočině v blízkosti Jihlavy, hospodaří v režimu ekologického zemědělstí už více než 15 let, majitelem je pan Sklenář.

Výjimečný výrobek, který splňuje více než požadované standardy pro bio výrobky. Trvanlivý fermentovaný salám bez dusitanů a dalších "éček", bezlepkový. Bio lovečák se vyrábí z vepřového a hovězího masa z chovu ekofarmy.

Složení: 

bio vepřové maso 58,8%, bio vepřové sádlo 23,5%, bio hovězí maso 11,7%, mořská sůl do 4%, bio koření (pepř, hřebíček), startovací kultury, bio třtinový cukr, bio glukóza, antioxidant kyselina askorbová. Bezlepkový.

K původu masa:

Výkrm prasat v ekologickém zemědělství trvá o hodně delší dobu než v konvenčním zemědělství, proto je jejich maso kvalitnější a chutnější. Krmiva neobsahují žádné nepřirozené látky. Krmné směsi si na farmě míchají sami nebo nakupují od kolegů ekologických zemědělců. Tyto produkty, např. ječmen, pšenice, hrách, byly vypěstovány zcela bez použití pesticidů a umělých hnojiv a jsou GMO free. Při výkrmu prasat musí být dodrženy podmínky podle ekologického zákona dbající na welfare zvířat. Na farmě v Sasově selata žijí s prasnicemi i kancem v rodinkách, mají velké výběhy. K porážce slouží vlastní, nově vybudovaná faremní jatka v areálu farmy s mnoha vylepšeními pro co nejšetrnější přístup ke zvířatům.

Chov zvířat na biofarmě Sasov

Je založen na vytváření co největší pohody – i proto jsou zvířata ušetřena zbytečných kastrací, které se jinak automaticky u samců provádějí. Tento salám je vyroben převážně z masa kanců, kteří tímto zákrokem nemuseli trpět.

Bio hovězí maso – hovězí je z chovu skotu převážně plemene Charolais a Piemont, který je situován na pastvinách farmy Sasov. S výjimkou zimních měsíců pobývá skot celoročně na pastvě na zdravém ovzduší Vysočiny. Kromě pastvy je skot přikrmován jadrnými krmivy pocházejícími z ekologického zemědělství. Telata mají k dispozici veškeré mateřské mléko, protože krávy nejsou dojeny. Ve stádě funguje přirozená plemenitba a odchov na pastvě nejlépe napodobuje přirozený způsob života stáda.

A pozor! To nejlepší na konec :)

Každý registrovaný zákazník má u nás na toto zboží, stejně jako i na všechno ostatní, slevu 5%!!

 

 

 


Související produkty

Katalog
Přihlásit se

Nejprodávanější

Anketa

Nejlepší zkušenosti mám s bio kosmetikou

8 hlasůLavera
9%
57 hlasůUrtekram
63%
17 hlasůWeleda
19%

Aktuality

Bio PESTO HŘÍBKOVÉ


(24. 01. 2018)

Facebook

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.